Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Sporttörténelmi meccs

2016.08.23

A Schőn László vezette U19-es csapat, kiegészülve három rutinosabb játékossal a Kisbér gárdáját fogadta a műfüves pályán. Ez úton is köszönjük a vendég csapatnak az együttműködést mind a pálya, mind az időpont tekintetében, valamint a mérkőzésen is.

Hamar gólt szereztek a fiatalok, és az edzettség közti különbség gyorsan meg is mutatkozott ezen a meccsen. Az első félidő mégis inkább a kihagyott helyzetekről szólt, hiszen a 4-1-es vezetés ellenére még sok marad benne a 45 percben.

A második játékrész jobban nézett ki ebből a szempontból, bár ekkor is sikerült ordító helyzeteket kihagyni, de a 45 perc alatt lőtt 11 gól önmagáért beszél. A végeredmény 15-2 lett a mérkőzésen, a fiatalok jó hozzáállással és koncentráltan játszották végig a meccset.

Folytatás 2016.08.28-ám a Várgesztes ellen hazai környezetben immár a Grosics Stadionban! A belépés ingyenes, szeretettel várunk mindenkit a 17:00-kor kezdődő mérkőzésre.