Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Remek hétvégét zártak csapataink

2016.05.23
Árvai eltáltása nem hozta zavarba Darabos Gábor U19-es csapatát, és magabiztos győzelmet aratott a Soroksár elleni hazai bajnokin, Máté Ákos kétszer, Katona, Krupánszki, Fehér és Darabos János egy-egy alkalommal talált be a 6-2-es találkozón. A csapat őrzi 4. helyét két fordulóval a vége előtt.

U17-es csapatunk 10-1-el küldte haza a sárga-fekete pesti fiatalokat, Schőn László tanítványai így megtartották 1. helyüket a táblázaton és készülhetnek a vasárnapi Airnergy FC elleni bajnoki döntőre.

A megyei U16-os fiúk kétszer is pályán voltak a héten, előbb szerdán 7-0-ra verték a Kecskédet, majd szombaton 4-2-re győztek Oroszlányban, ezzel tartják a második helyet.

U15-ös csapatunk ugyan 25 perc után 2-0-ra vezetett a Gyöngyös ellen, sajnos a meccs hajrája nem sikerült, három perc alatt két gólt kapva végül 3-2 arányban alulmaradtak.

Lakatos Károly U14-es csapata magabiztos 4-0-al hozta le a Gyöngyös elleni összecsapást.