Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Jól teljesítettünk szombaton!

2016.11.19
Csapataink a mai játéknapon kimondottan jó eredményeket értek el, vereség nélkül hozták le a szombati meccseket a fiúk!646.jpg

Az U19-es gárda Somogyi Balázs egy és Tóth Bence két góljával 3-1-re nyert a SZAC otthonában.
Az U17-es csapat ugyanitt 1-1-es döntetlent ért el, a pontot érő találatot a 89. percben Víg Bence szerezte. A meccs krónikájához tartozik, hogy Györgykovács Balázst a 92. percben kiállították.
U16-os csapatunk a bajnoki cím szempontjából kiemelt fontosságú mérkőzésen fogadta a Zsámbékot. A két 100%-os csapat mérkőzése nagy küzdelmet hozott, végül 4-2 arányban Plotár Gyula csapata győzni tudott, ezzel a mieink maradtak a táblázat élén.Nagy Tamás kétszer, Vaskó Géza Soma és Juhász Balázs egy-egy alkalommal volt eredményes!
Vasárnap a Megye 3-as csapatra vár kulcsmérkőzés, Almásfüzítőn a szezon legnehezebb idegenbeli találkozója vár Schőn Lázsló tanítványaira.